Nyní máme: otevřeno
cz
FunSpot Lipno
Pochutnání je u nás součástí zábavy

Občerstvení

Potřebujete načerpat síly po hře Adventure golfu či procházce botanickou zahradou? Máte hlad nebo žízeň? Nebo prostě máte jenom chuť na kvalitní kávu, dobré pivo, colu či limonádu? Neváhejte a využijte některou možnost ze široké nabídky našeho občerstvení!

Nabízíme hlavní jídla v podobě minutkových specialit v americkém stylu. Doporučit můžeme speciality z grilu, pizzy, zapákané bagety a výborné hamburgery, které zasytí i náročné jedlíky.

K dispozici je Vám také bohatý výběr chlazených i teplých nápojů. Výbornou záležitostí jsou i naše domácí limonády, které děláme z vypěstovaných surovin a bylinek přímo na naší užitné zahrádce. Myslíme samozřejmě i na vyznavače míchaných a alkoholických drinků. Nebo si pochutnejte na krásně vychlazeném Budvaru.

Součástí restaurace je prostorná terasa s kapacitou až 40 míst, která se tyčí nad vodní hladinou plnou okrasných ryb a vodních živočichů. Míst k sezení je celkově přes 80, a to díky pivním setům, které máme rozmístěny . Restaurace včetně terasy je samoobslužná. Veškeré objednávky si vyřídíte přímo na baru a jídlo si následně vyzvednete
u okénka z kuchyně.

Krásné prostředí nad vodní hladinou, slunce, bublající vodopád v pozadí v kombinaci s dobrým jídlem vytváří unikátní zážitek!  Vychutnejte si ho společně s rodinou, kolegy či přáteli. My uděláme vše pro to, aby Vaše první návštěva nebude zároveň tou poslední.