Nyní máme: otevřeno
cz
FunSpot Lipno

Kudy k nám

Fun Spot Lipno se nachází na začátku obce Lipno nad Vltavou směrem od Frymburku na levé straně. Jsme první sportovištěm na levé straně komunikace. Rozpoznáte nás dle výrazného nápisu Fun Spot Lipno a květinovým koněm, který na areál zhlíží.  Areál se nachází v těsné blízkosti zástavby (New Lipno), která je obsluhována bezplatným skibusem, jež jezdí z centra obce Lipno nad Vltavou.  

ADRESA:

Fun Spot Lipno,
Lipno nad Vltavou 934
382 78 Lipno nad Vltavou

GPS: 48°38'10.366"N 14°12'12.749"E

V případě dotazu kontaktujte:

Matyáš Hric
776 188 739
hric@funspotlipno.cz

 

Na kole:

Z Frymburku: Po cyklostezce ve směru od Frymburka první sportovní vlevo (od vjezdu do Lipna nad Vltavou), je vidět nápis Fun Spot Lipno s kamenou osázenou stěnou. V klidu můžete převést kole přes přechod pro chodce s ostrůvkem a těšit se na chvíle pohody. Vstup do areálu je v horní části, pod bývalým hotelem Sfinx.

Z Lipna nad Vltavou: Využijte krásnou cyklistickou stezku, která vede v těsné blízkosti Lipna. Během několika mála kilometrů budete míjet kemp Modřín, který je už jen kousíček (500m) od našeho areálu. Sledujte pravou stranu vozovky, než se vám odkryje kamená zídka plná rostlin včetně obřího koně Epony. Dalé stačí na přechodu přejít komunikaci a jste u nás. 

Autem:

Při cestě autem od Frymburku jedete po hlavní silnic. Jakmile míjíte ceduli Lipno nad Vltavou zpomalte a hleďte na levou stranu, kde se Vám otevře krásný pohled na kamenný plot porostlý květinami a výrazným nápisem Fun Spot Lipno. Parkoviště naleznete přímo v místě, označené značkami P.